počítadlo přístupů
online: 2
dnes: 7
týden: 52
celkem: 144599

Kancelářský nábytek Solid

Nový systém Solid inovuje stávající řady nábytku ET office, respekt. ETK office. 

Vzhledem  k vyvíjejícím se požadavkům trhu nábytkem Solid vycházíme vstříc modernímu pojetí kancelářského pracoviště s mnoha novými prvky a novými dezény lamin.

Stoly - desky stolů

Desky stolů, spojovacích prvků a jednacích přístaveb jsou navrženy pro optimální využití pracovní plochy. Jejich tlouštka je 25 mm. Jsou vyrobeny z oboustranně laminovaných desek. Desky jsou v souladu s normou E-1, zkoušené podle evropského standardu DIN 4554 (neobsahují škodlivé látky, jsou bez formaldehydu). Povrch je odolný vůči zátěžím,které vznikají při kancelářských činnostech. Hrany desek jsou vybaveny 2 mm hranou ABS.

Kontejnery

Kontejnery jsou neodmyslitelným prvkem stolů a stolových sestav. Jejich předností je mobilita a různé možnosti využití úložného prostoru. Příslušenstvím jsou doplňky vnitřního vybavení pro roztřídění pracovních potřeb i osobních věcí.

Desky korpusu jsou tl. 18 mm. Zásuvky jsou plastové nebo kovové. Je možné je vybavit příčkami. Uzamykání je buď centrální pro všechny zásuvky nebo je zamykatelná pouze vrchní zásuvka. Nosnost zásuvek je 25 kg. Provedením jsou na kolečkách nebo na kluzácích. Jejich výška je 615 mm (na kolečkách) a 563 mm na kluzácích. Výška přístavných kontejnerů je 750 mm.

Skříně

Deskové díly skříní a registratur jsou vyrobeny z oboustranně laminovaných desek v tloušťkách 18 mm, záda 8 mm a horní desky přístavných skříní 25 mm. Zpracování odpovídá normě E-1, bez formaldehydu.

Vnitřní uspořádání skříní jsou buď běžné police, výsuvné kartoteční rámy, zásuvky nebo šatní prvky jako tyč a výsuvný držák pro zavěšení ramínek na oděvy. Ve dnech skříní mohou být aretační prvky pro vyrovnání nerovnosti podlahy. Standardně používané panty jsou pro úhel otevření dveří 110°.

Všechny viditelné hrany jsou opatřeny plastovou ochraňující páskou ABS o síle 1 mm. Korpus je lepený a lisovaný s pevně zabudovanými zády. Dezén zad je oboustranně shodný s korpusem, takže skříně je možné stavět i do prostoru. Skříně, které svou šířkou přesahují 100 cm, jsou vybaveny svislou středovou příčkou.